ÇIğ KöFTECI KOMAGENE, üNLü DöNERCIYI SATıN ALDı

Türkiye'nin önde gelen çiğ köfte markalarından biri olan Komagene, 36 yıllık deneyime sahip Bereket Döner'i satın aldı. Bu satın alma, Bereket Döner'in bir süredir karşılaştığı zorluklarla örtüştüğü iddiasını beraberinde getirdi. Geçen hafta perşembe günü atılan son imzalarla resmiyet kazanan bu birleşme, sektördeki dinamikleri değiştirecek gibi görünüyor.

Ekonomim'den Necla Dalan, satın almayla ilgili detayları "Çiğ köfteci Komagene, 36 yıllık dönerci Bereket’i aldı" başlıklı yazısında paylaştı. Dalan, yazısında şunları aktardı: 

“Etsiz çiğ köfteyle dünyada da marka olan Komagene’ye dönerci kardeş geldi. 36 yıllık bir geçmişi olan Bereket Döner, Yörpaş ailesine katıldı. Kulislerde Bereket Döner’de bir süredir sıkıntılar yaşandığı ve epey borcu olduğu için satıldığı konuşuluyor. Satışla ilgili son imzalar geçen hafta perşembe atılırken Komagene Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Ceyhun Tekdemir, ‘Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Bereket Döner’in Yörpaş A.Ş. ailemize katıldığını duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Komagene olarak, Bereket Döner’e ‘Hoş geldin’ diyor, adı gibi kendisinin de bize bereket getireceğine ve Bereket Döner’in tecrübesiyle birleşerek sektörde daha da güçlü bir konuma ulaşacağımıza inanıyoruz."

2024-02-08T08:48:01Z dg43tfdfdgfd